Sindbad: Autokary Anglia – zmiana godzin odjazdów!

By   1 stycznia, 2015

Autokary Anglia. Autobusy Sindbad – zmiana godzin odjazdów z przystanków w Polsce i Anglii.

Od 16 stycznia 2015 r. zmianie ulegają godziny odjazdów autokarów Sindbad z Polski do Anglii oraz z Anglii do Polski – nie zmieniają się natomiast poszczególne dni kursowania tych autobusów.

Autokary z Anglii do Polski odjeżdżają z przystanków wcześniej niż dotychczas od 10 min. do nawet 90 min.

sindbad, autokary do anglii

Z kolei autokary do Anglii przyjeżdżają na brytyjskie przystanki później niż do tej pory o ok. 30 min.

autokar anglia, sindbad

Warto uwzględnić tę informację planując podróż zarówno z Polski do Anglii jak i z Anglii do Polski. Szczególnie ważne są wcześniejsze godziny odjazdów z UK w kierunku Polski, ponieważ przez to przeoczenie możemy przegapić nasz autokar.

Co istotne nie zmieniły się godziny odjazdów i przyjazdów na autobusy do Londynu, autobusy do Leeds oraz autobusy do Sheffield. Tę samą porę odjazdu mają także autobusy do Aberdeen oraz autobusy do Edynburga.

W razie jakichkolwiek wątpliwości co do godzin odjazdu i przyjazdu autokarów do Anglii, zapraszamy do skorzystania z zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki biletów Voyager. Z jej pomocą nie tylko kupimy tanie bilety autokarowe do Londynu czy też zarezerwujemy autobusy do Cardiff, ale również sprawdzimy aktualny rozkład jazdy. Wystarczy, że po wpisaniu przystanków docelowych oraz  wyborze przewoźnika klikniemy w napis 'rozkład’, aby zobaczyć poszczególne przystanki i czas całej podróży.

[Głosów:4    Średnia:3.5/5]