Polska – York

Autobusy Polska – York. Przewozy autokarowe Polska – Anglia – Polska. Busy York. Tanie bilety autokarowe – rezerwacja i  zakup online.

Sprawdź w dwóch systemach – Voyager oraz Euroticket

bilety autokarowe z polski do anglii autobusy polska - york

York jest miastem położonym w północnej Anglii, leżącym w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire. Usytuowane jest ono u zbiegu dwóch rzek: Ouse i Foss. Miejscowość przyciąga turystów swoją niesamowitą architekturą zabytkową, która powstała wraz z tworzeniem się historii York. Tylko tu zobaczyć można okazałe budowle z czasów średniowiecza ściśle związane z Wikingami i Rzymianami.

Ze względu na dużą popularność jaką cieszą się międzynarodowe przewozy autokarowe z Polski do Anglii, przewoźnicy kursujący na tej trasie wzbogacili ja także o autobusy Polska – York. Tanie bilety autokarowe z Polski do Yorku można kupić za pomocą zamieszczonych na naszej stronie wyszukiwarek Voyager oraz Euroticket. Z ich pomocą nie tylko zarezerwujemy autobusy do Yorku, ale również sprawdzimy rozkład jazdy jak również długość trasy i czas podróży.

Wśród przewoźników, którzy w swojej ofercie mają autobusy Polska – York możemy znaleźć tanie linie autokarowe Eurobus Eurolines Polska, jak również współpracujące z nimi autobusy Biacomex Transport, Polonia Transport, Eurotrans, Orland i Sokół.

Do końca XIX wieku miasto było największym miastem północnej Wielkiej Brytanii. Szybkie tempo rozwoju gospodarczego zepchnęło York na dalsze szczeble pod względem liczby ludności pozostawiając nieopisane bogactwo zabytków. Najcenniejszym z nich jest Katedra będącą największą katedrą w Anglii, która powstała w czasach średniowiecza. Aby ją zobaczyć wystarczy wykorzystać przewozy autokarowe z Polski do Anglii zakupując tanie bilety autokarowe do York.

Autokary Polska – Anglia – Polska posiadając konkurencyjną ofertę przewozów w pełni dbają o swoich pasażerów. Gwarantują ciekawe wycieczki zmierzające do zwiedzenia zabytkowych sześciu bram York.

Przykładowa trasa na jakiej kursują autobusy Polska – York przebiega przez następujące miasta:

– Żywiec, Bielsko-Biała, Pszczyna, Żory, Rybnik, Berlin, Dover, Maidstone, Londyn, York;

– Tomaszów Lubelski, Janów Lubelski, Sandomierz, Tarnobrzeg, Mielec, Berlin, Dover, Maidstone, Londyn, York.

Jeśli powyższa oferta Cię nie zainteresowała możesz również sprawdzić inne nasze propozycje:

autobusy Polska – Bristol,

– międzynarodowe przewozy autokarowe z Polski do Aberdeen,

autobusy Polska – Doncaster,

– tanie bilety autokarowe z Polski do Londynu,

autobusy Polska – Winchester,

tanie bilety autokarowe do Sheffield.

[Głosów:1    Średnia:5/5]