Polska – Winchester

Autobusy Polska – Winchester. Przewozy autokarowe Polska – Anglia – Polska. Busy do Winchesteru. Tanie bilety autokarowe – rezerwacja i  zakup online.

Sprawdź w dwóch systemach – Voyager oraz Euroticket

Przewozy autokarowe z Polski do Anglii tanie bilety autokarowe polska - winchester

Winchester to malownicze miasto znajdujące się w Anglii, położone nad rzeką Itchen. Na przełomie XII i XIII wieku miasto było stolicą Wielkiej Brytanii. Do największych atrakcji turystycznych należy tu zabytkowa Katedra zbudowana w XI wieku.

Możliwym środkiem transportu w te urocze zakątki Wielkiej Brytanii są autokary Polska – Anglia – Polska z całą flotą autokarową oferującą tanie bilety autokarowe do Winchesteru. Międzynarodowe przewozy autokarowe z Polski do Anglii jak również autobusy do Winchesteru można znaleźć za pomocą zamieszczonych na naszej stronie wyszukiwarek Voyager oraz Euroticket. Z ich pomocą nie tylko sprawdzimy szczegółowy rozkład jazdy, ale również godziny odjazdu czy długość podróży.

Wśród przewoźników, którzy w swojej ofercie mają autobusy Polska – Winchester znajdziemy m.in. Eurobus Eurolines Polska oraz autokary Eurotrans, Biacomex Transport, Polonia Transport, Orland oraz Sokół.

Jeśli już zdecydujemy się i zarezerwujemy bilety autokarowe do Winchester warto wiedzieć, że znajdują się szczątki dwóch króli: Danii i Anglii (spoczywa tu król Kanut Wielki wraz z królową Emmą, będącą jego żoną oraz król Hardekanut). W Katedrze umieszczono kilka prac znanego rzeźbiarza Piotra Eugeniusza Balla, a w krypcie znajduje się słynne dzieło Antoniego Gormleya „Sound II”. Katedra jest też miejscem pochówku angielskiej pisarki Jane Austen, która tworzyła swoje niesamowite dzieła literackie przebywając na terenie Winchesteru. Na obszarze miasta znajdziemy trzynastowieczny Zamek, a w nim Wielką Salę. To w niej umieszczony jest „Okrągły Stół Króla Artura” przedstawiający sławny postument kojarzony z królem Arturem.

Przykładowa trasa na jakiej kursują autobusy Polska – Winchester to:

– Nowy Targ, Rabka Zdrój, Jordanów, Sucha Beskidzka, Wadowice, Andrychów, Kęty, Oświęcim, Tychy, Mikołów, Berlin, Dover, Maidstone, Londyn, Winchester.

Sprawdź także:

autobusy Polska – Londyn,

tanie bilety autokarowe do Doncaster,

autobusy do Dover,

– przewozy autokarowe Polska – Sheffield,

autobusy Polska – Leicester,

– tanie bilety autokarowe do Glasgow.

[Głosów:1    Średnia:5/5]