Polska – Sheffield

Autokary Polska Sheffield. Tanie bilety autokarowe z Polski do Anglii. Autobusy do Sheffield. Bilety Online.

Wybierz jedną z naszych wyszukiwarek VOYAGER lub EUROTICKET i kup tanie bilety autokarowe do Anglii bez pośredników i dodatkowych opłat.

euroticket bilety online, autokary do anglii voyager - bilety autokarowe online, przewozy  do Anglii

 Sheffield to brytyjskie miasto, położone w północnej części Anglii w hrabstwie South Yorkshire.  Początkowo było to bardzo ważne centrum przemysłowe, ale z czasem przekształciło się w duży ośrodek akademicki. Znajdują się tutaj dwa uniwersytety:  University of Sheffield oraz Sheffield Hallam University, posiadające wiele wydziałów oraz rozbudowaną bazę noclegową.

Obecnie Sheffield jest nazywane zielonym miastem, ponieważ 30%  jego powierzchni leży na terenie parku narodowego. Znajdziemy tam także liczne parki miejskie oraz miejsca porośnięte lasami.  Dodatkowy atutem miasta są otaczające je wzgórza oraz przepływające przez nie rzeki: Don, Loxley, Porter, Riverin i Sheaf,  tworzące przyjazny klimat.

Do najpopularniejszych zabytków należą anglikańska katedra z XII w. oraz Abbeydale Industrial Hamlet, czyli muzeum historii przemysłowej miasta, zlokalizowane w budynku dawnej huty. Warty zobaczenia jest także Bishop House, pochodzący z XV w. oraz Millenium Galeries, przy którym znajdują się zimowe ogrody Winter Gardens.

przewozy autokarowe polska sheffield

Przewozy autokarowe do Sheffield oferują liczni przewoźnicy: Eurobus Eurolines oraz współpracujące z nimi autokary Biacomex Transport, Eurotrans, Orland, Sokół i Trans Service. Ofertę tych przewoźników znajdziemy za pośrednictwem internetu w specjalnie stworzonej wyszukiwarce:   EUROTICKET. Jeśli jednak żaden ze znalezionych tam terminów nie będzie nam odpowiadał wystarczy skorzystać z wyszukiwarki VOYAGER, w której znajdziemy autokary do Sheffield oraz inne przewozy autokarowe do Anglii oferowane przez przewoźników: Sindbad, Interbus oraz Polonia Transport np. autobusy do Leeds, przewozy autokarowe do Aberdeen, autobusy z Polski do Manchesteru czy bilety autokarowe do Cardiff.

Autokary z Polski do Sheffield przejeżdżają przez następujące miasta: Elbląg, Malbork, Tczew, Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Nowogard, Szczecin, Słubice, Dover, Maidstone, Coventry, Leicester, Nottingham, Sheffield, Doncaster, Leeds, Bradford.

[Głosów:2    Średnia:5/5]