Polska Northampton

Tanie autokary do Anglii. Autobusy Polska Northampton. Tanie bilety autokarowe do Anglii

Sprzedajemy bilety autokarowe do Anglii online bilety autokarowe polska northampton

Autokarem do Northampton

Northampton to miasto w Anglii, położone w hrabstwie Northamptonshire. Zlokalizowane jest około stu kilometrów od stolicy Wielkiej Brytanii, nad rzeką Neną. Miasto liczy sobie prawie dwieście tysięcy mieszkańców, jednak w samym dystrykcie liczba ludności jest znacznie większa. Northampton jest także istotnym ośrodkiem regionu East Midlands, jednego z ważnych ośrodków Wielkiej Brytanii. Bilety autokarowe do Northampton pozwalają więc na dostanie się do metropolii o ciekawej historii. Przyjeżdża tutaj także wiele osób w poszukiwaniu pracy, ponieważ kwitnie tutaj przemysł spożywczy, zastępujący warsztaty szewskie oraz przemysł skórzany. Siedziby mają tutaj takie firmy, jak: Barclays Bank, Nationwide Building Society, Coca-cola, Carlsberg czy Panasonic…

Busy Northampton są więc chętnie wybierane przez osoby, które szukają pracy i lepszych perspektyw na przyszłość. Wiele osób osiedla się w tym angielskim mieście w celach zarobkowych. Można o tym poczytać chociażby na forach internetowych i na stronach internetowych.

Przewoźnicy do Northampton

Wśród przewoźników, którzy mają w swojej ofercie autokary do Northampton znajdują się tanie linie autokarowe Sindbad, autobusy Polonia Transport oraz Interbus Sindbad jak również autokary Eurobus, Eurtotrans, Orland, Sokół, Trans Service oraz Biacomex Transport. Aby zarezerwować bilety autokarowe do Northampton przewoźników Sindbad, Polonia Transport czy Interbus Sindbad należy skorzystać z zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki Voyager. Z kolei bilety Eurobus kupimy korzystając z konkurencyjnego systemu Euroitcket.

Przykładowe trasy na jakich kursują autokary do Northampton wyglądają następująco:

– Bielsko-Biała, Pszczyna, Żory, rybnik, Gliwice, Słubice, Dover, Maidstone, Luton, Northampton, Ketteirng, Peterborough, Boston, Lincoln, Scunthorpe, Kingston upon hill, Hull.

– Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Bochnia, Berlin, Dover, Maidstone, Londyn, Northampton.

[Głosów:1    Średnia:5/5]