Polska – Manchester

Autobus Polska – Manchester

Tanie bilety autokarowe z Polski do Manchesteru. Sprzedaż biletów on line. Ceny prosto od przewoźników. Tanio, szybko i prosto zarezerwuj swój bilet w kilka minut. Autobusy do Anglii. Busy do Manchesteru.

euroticket voyager

 

UWAGA: Sprawdź połączenia autokarowe Polska Anglia w dwóch systemach. Porównaj ceny i przewoźników, wybierz najlepszy dla siebie bilet Polska Anglia.

Autobus Polska Manchester. Manchester to duże i znaczące miasto angielskie, położone w środkowej części kraju. Jest to jeden z największych ośrodków przemysłowych Anglii, z dominacją przemysłu włókienniczego, maszynowego i elektrotechnicznego. W pewnym momencie dziejów do Manchesteru napłynęła bardzo duża fala emigrantów zarobkowych, powodując, iż stało się to miasto wielonarodowe i wielokulturowe. Transport z Polski do Manchesteru realizowany jest na różne sposoby. Autobus Polska Manchester jeździ kilka razy w tygodniu.

bilety autokarowe do Manchesteru autokary do Anglii

Tanie bilety autokarowe do Manchesteru

Przykładowa trasa do Manchester, Autobusy Sindbad z Polski do Anglii.

AUGUSTÓW, EŁK, GIŻYCKO, KĘTRZYN, MRĄGOWO, BISKUPIEC, OLSZTYN, OSTRÓDA, IŁAWA, GRUDZIĄDZ, ŚWIECIE, BYDGOSZCZ, NAKŁO, PIŁA, WAŁCZ, GORZÓW, LUTON, OXFORD, BIRMINGHAM, WOLVERHAM, STOKE ON TRENT, MANCHESTER

Jeden z nich reprezentowany jest przez międzynarodowe przewozy autokarowe. Trasy z Polski do Manchesteru proponują przewoźnicy: Sindbad, Interbus, Polonia Transport i Eurolines Polska. Podróż na tej trasie trwa około trzydzieści godzin, zaś pośrednie przystanki angielskie usytuowane zostały w miastach: Luton, Coventry, Birmingham i Stoke on Trent.

Następnie po zrealizowaniu przystanku w Manchesterze, jeden przewoźnik kończy tam dwój bieg; dwóch przewoźników kończy trasę w pobliskim Liverpoolu, ostatni zaś kontynuuje trasę do Dublina w Irlandii. Bilety Autokarowe do Anglii w stałej sprzedaży online. Możesz również zobaczyć ofertę przewozów autokarowych z Polski do Liverpoolu.

[Głosów:7    Średnia:3.4/5]