Polska – Maidstone

Przewozy autokarowe do Anglii. Autokary do Maidstone. Transport osób Polska Maidstone. Tanie bilety autokarowe do Maidstone – rezerwacja i  zakup online!

autokary do maidstone autobusy polska maidstone anglia

Rezerwuj bilety autokarowe do Maidstone w dwóch systemach: Voyager lub Euroticket

Przewozy autokarowe do Anglii cieszą się bardzo dużą popularnością, dlatego nie brakuje przewoźników, którzy mają w swojej ofercie zarówno autokary do Anglii jak i autokary do Maidstone. Przewozy autokarowe do Maidstone to tanie linie autokarowe Sindbad, Interbus Sindbad, Polonia Transport, Autokar Polska oraz Eurobus Eurolines Polska. bilety agat do Maidstone jak również bilety Autokar Polska czy bilety Eurobus Eurolines Polska kupimy za pośrednictwem naszej strony, w wyszukiwarce Euroticket. z kolei bilety Sindbad i bilety Interbus do Maidstone można zarezerwować korzystając z naszej wyszukiwarki Voyager.

Autokarem do Maidstone

Maidstone to nie tylko niewielkie miasto w centralnej części hrabstwa Kent (Wielka Brytania), ale cały oddzielny dystrykt. Miasto Maidstone jest jedynie jego stolicą. Jest on niezwykle rozległy, ponieważ obejmuje swoim zasięgiem terytorium o powierzchni prawie czterystu kilometrów kwadratowych. Znajduje się pomiędzy dystryktami Swale i Medway. Ze względu na wartość historyczną, na bilety autokarowe do Maidstone jest wielu chętnych. Niezależnie od pory roku można w okolicach Maidstone zwiedzić ruiny zamkowe z XII wieku, a także dwa w całości zachowane zamki: Leeds i Allington. Osoby zainteresowane sztuką sakralną, z całą pewnością chętnie obejrzą Pałac Arcybiskupi, wybudowany w XIV wieku. Do Maistone przyjeżdżają także, związani ze sztuką – University for the Creative Arts zlokalizował tutaj jeden ze swoich kampusów, więc w roku akademickim, autokary do Maidstone są oblegane przez studentów, zmierzających na zajęcia. Turyści z bliska mogą więc przekonać się, w jaki sposób funkcjonują amerykańskie uczelnie.

Przykładowe trasy na jakich kursują autokary do Anglii, w tym również autobusy do Maidstone wyglądają następująco:

– Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów, Dębica, Tarnów, Kraków, Katowice, Bytom, Gliwice, Opole, Wrocław, Legnica, Zielona Góra, Słubice, Maidstone, Londyn, Luton, Northampton, Coventry, Birmingham, Stoke On Trent, Manchester, Leeds, Bradford.

– Suwałki, Augustów, Ełk, Giżycko, Kętrzyn, Mrągowo, Olsztyn, Ostróda, Iława Grudziądz, Bydgoszcz, Piła, Wałcz, Gorzów Wielkopolski, Słubice, Maidstone, Londyn, Luton, Northampton, Coventry, Birmingham, Stoke On Trent, Manchester, Leeds, Bradford.

Poznaj także inne nasze oferty:

[Głosów:1    Średnia:5/5]