Polska – Leeds

Przewozy Autokarowe Polska Leeds. Międzynarodowe przewozy autokarowe do Leeds. Bilety autokarowe do Leeds – rezerwacja i zakup online.

Wybierz jedną z naszych wyszukiwarek i kup tanie bilety autokarowe do Anglii bez pośredników i dodatkowych opłat.

euroticket bilety online, autokary do anglii voyager - bilety autokarowe online, przewozy  do Anglii

Leeds jest brytyjskim miastem położonym w północnej Anglii, nad rzeką Aire u podnóża Gór Pennińskich. Jeszcze do niedawna było to jedno z największych centów przemysłowych UK, ale po restrukturyzacji stało się bardzo dużym ośrodkiem akademickim. Znajdziemy tutaj trzy uniwersytety, oraz kilkanaście innych uczelni wyższych, na których studiuje ponad 150 tysięcy studentów.

W Leeds swoje siedziby mają także największe banki brytyjskie oraz nowoczesne firmy i korporacje działające w branży nowych mediów lub zajmujące się reklamą, ubezpieczeniami czy też doradztwem finansowym. Wszystkie te elementy sprawiają, że miasto prężnie się rozwija, a przez to poszukuje nowych pracowników z różnych dziedzin – od wykwalifikowanych bankowców, ekonomistów po pracowników budowlanych, elektryków czy kelnerów. Wiele ofert skierowanych jest do obcokrajowców, w tym także do Polaków. Znalezienie pracy w Anglii, a zwłaszcza w Leeds umożliwiają liczne brytyjskie agencje pracy działające w mieście.

Turyści wybierający się do Leeds znajdą tutaj wiele ciekawych zabytków architektonicznych m.in. ruiny opactwa Cystersów, katolicką katedrę przy George Street, Kościół Św. Trójcy czy też kościół anglikański. Warte zobaczenia są także Civic Hall, Civic Theatre zlokalizowane w pobliżu ratusza oraz budynki przemysłowe z XIX w. zaadaptowane na centra handlowe.

autokary polska leedsBez względu na to czy celem naszej podróży jest praca w Leeds czy tylko walory turystyczne miasta warto wybrać tanie przewozy autokarowe do Leeds. Wszystkich dostępnych przewoźników oferujących autobusy do Leeds znajdziemy w wyszukiwarkach EUROTICKET orazVOYAGER umieszczanych na naszej stronie internetowej. Z ich pomocą kupimy tanie bilety autokarowe do Anglii, zarezerwujemy autokary z Polski do Glasgow, autobusy do Liverpoolu, przewozy autokarowe do Cardiff, Manchesteru, Londynu oraz kilkudziesięciu innych brytyjskich miast.

Przewoźnicy oferujący autokary z Polski do Leeds to przede wszystkim Eurobus Eurolines oraz współpracujące z nim autokary Biacomex Transport, Eurotrans, Orland, Sokół oraz Trans Service. Ich oferty można odnaleźć w przeglądarce EUROTICKET. Jeśli jednak nie znajdziemy, żadnego dogodnego terminu możemy sprawdzić oferty w konkurencyjnym systemie VOYAGER, gdzie autokary do Anglii (w tym Leeds) oferują: Sindbad, Interbus oraz Polonia Transport.

Przykładowa trasa z Polski do Leeds wiedzie przez następujące miasta: Żywiec, Bielsko-Biała, Pszczyna, Żory, Rybnik. Berlin, Dover, Maidstone, Londyn, Leeds.

[Głosów:2    Średnia:5/5]