Polska – Edynburg

Przewozy autokarowe Polska Edynburg. Międzynarodowe przewozy autokarowe do Anglii. Tanie bilety autokarowe – rezerwacja i zakup online.

Wybierz jedną z naszych wyszukiwarek EUROTICKET oraz VOYAGER i kup tanie bilety autokarowe do Anglii bez pośredników i dodatkowych opłat.

 

euroticket bilety online, autokary do anglii voyager - bilety autokarowe online, przewozy  do Anglii

Edynburg (ang. Edinburgh) to miasto położone w północnej części UK. Od 1437 r. jest ono stolicą Szkocji i siedzibą szkockiego parlamentu, który wznowił swoje obrady po przerwie związanej ze zjednoczeniem Anglii. Swoją siedzibę ma tutaj aż cztery uniwersytety (Edynburski, Uniwersytet Herriot-Watt, Edinburgh Napier University oraz najmłodszy – Queen Margaret University. Warta zobaczenia jest także tamtejsza dzielnica Old Town, pochodząca jeszcze ze średniowiecza, w której znajduje się m.in. Pałac Holyood, Katedra St. Giles, dom Johna Knoxa i pomnik Waltera Scotta.

Osoby przebywające w Edynburgu powinny koniecznie odwiedzić Princes Street Garden, czyli park znajdujący się w pobliżu Old Town.  Na jego wzgórzu swoją siedzibę ma National Gellery of Scotland oraz Royal Scotttish Academy. Oprócz zabytków architektonicznych, miasto słynie także z licznych festiwali: Edinburgh International Festival, Fringe, czy Military Tattoo.

Bez względu na to czy wybieramy się do Edynbyrga do pracy, czy tylko w celach turystycznych, warto wybrać tanie autokary do Anglii, których oferty znajdziemy w zamieszczonych na naszych stronach wyszukiwarkach EUROTICKET oraz VOYAGER. Wśród przewoźników obsługujących trasę Polska Anglia Polska, w tym także autokary z Polski do Edynburga, znajduje się Eurobus Eurolines i współpracujące z nimi autobusy Biacomex Transport, Eurotans, Orland, Sokół i Trans Service. Tanie bilety autokarowe do Edynburga tych przewoźników kupimy za pomocą systemu Euroticket. Gdyby jednak okazało się, że nie znajdziemy interesującego nas terminu, czy też satysfakcjonującej ceny biletów, możemy skorzystać z wyszukiwarki Voyager, w której przewozy autokarowe do Edynburga oferują Sindbad, Interbus oraz Polonia Transport.Polska - Edynburg, autokary do anglii

Autobusy do Edynburga jeżdżą z różnych miast, a przykładowe trasy obejmują następujące przystanki:

– Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Bochnia, Berlin, Dover, Miadstone, Londyn, Edinburgh,

– Żywiec, Bielsko-Biała, Pszczyna, Żory, Dover, Maidstone, Londyn, Edinburgh.

Za pomocą systemu Euroticket oraz Voyager zarezerwujemy nie tylko autobusy do Edynburga, ale również przewozy autokarowe do Cardiff, autobusy do Aberdeen, autokary z Polski do Manchesteru, autobusy do Manchesteru czy też tanie bilety autokarowe do Londynu.

[Głosów:13    Średnia:3.2/5]