Polska – Dover

Autobusy Polska – Dover. Tanie bilety autokarowe z Polski do Anglii. autobusy Polska – Wielka Brytania

Wybierz tanie bilety autokarowe do Anglii w jednym z dwóch systemów VOYAGER lub EUROTICKET:

euroticket tanie bilety autokarowe polska - dover

Dover jest miastem leżącym w Anglii i sąsiadującym z Francją. Nosi miano „Bramy Anglii” ze względu na niedaleką odległość od francuskiego portu Calais. Leżące w hrabstwie Kent Dover usytuowane jest nad kanałem La Manche, przez co niezwykle prężnie rozwija się tu turystyka. Chętnie zwiedzanymi miejscami są tu zwłaszcza kredowe klify opiewane przez artystów. Zabytkowe budowle to najpiękniejsza architektura militarna. Zobaczymy tu fortecę – zamek z XII w. zwanym Dover Castle. Innym ciekawym pod względem architektonicznym miejscem jest stacja kolejowa Dover Priory.

Autokary Polska – Anglia – Polska, w tym również autokary do Dover oferują transport pasażerów w najlepszych z możliwych warunków. Przejazd odbywa się w klimacie sympatycznej atmosfery, a podróż jest miłym wspomnieniem. Dodatkowo autobusy Polska – Anglia – Polska oferują tanie bilety autokarowe do Dover, co jest ofertą niezwykle atrakcyjną. Dzięki zamieszczonym na tej stronie wyszukiwarkom Voyager i Euroticket sprawdzimy kiedy kursują autobusy Polska – Dover jak również poszczególne przystanki i długość podróży , a wreszcie zarezerwujemy i opłacimy bilety autokarowe do Dover. Dzięki temu zaoszczędzimy czas i unikniemy zbędnych komplikacji.

Wśród przewoźników, którzy w swojej ofercie mają autokary do Dover znajdują się tanie linie autokarowe Sindbad, Interbus, Polonia Transport (wyszukiwarka Voyager) jak również autobusy Eurobus Eurolines Polska oraz współpracujące z nimi przewozy autokarowe Eurotrans, Sokół, Trans Service, Orland, Eurotrans, Biacomex Transport.

Dover zaprasza także na rejs żeglugą promową działająca regularnie linią wodną pomiędzy Dover, a Calais i Dunkierką. Relaksując się nad piękną wodą szczegółowo zobaczymy wspomniane kredowe klify. Stanowią one ozdobę nie tylko miasta, ale też całej Anglii.

Przykładowa trasa przez jaką przejeżdżają autobusy Polska – Dover wiedzie przez następujące miejscowości:

– Skarżysko-Kamienna, Kielce, Jędrzejów, Szczekociny, Tarnowskie Góry, Berlin, Dover, Maidstone, Londyn.

Sprawdź także:

autokary do Leeds,

– autobusy do Glasgow,

tanie bilety autokarowe do Londynu,

autokary do Aberdeen,

– autobusy Polska – Liverpool,

autokary Polska – Cardiff,

autobusy do Manchesteru.

[Głosów:2    Średnia:5/5]