Polska – Chester

Przewozy autokarowe do Anglii. Autobusy do Chester. Transport osób Polska Chester. Tanie bilety autokarowe do Chester – rezerwuj online!

Rezerwuj autobusy do Chester przez internet!

Przewoźnicy oferujący autokary do Anglii, w tym także autokary do Chester to przede wszystkim tanie linie autokarowe Eurobus Eurolines Polska i współpracujące z nimi nieco mniejsze firmy transportowe – Sokół, Orland, Biacomex Transport, Eurotrans oraz Trans Service. Bilety Eurobus Eurolines do Anglii, w tym także autobusy do Chester tego przewoźnika oraz współpracujących firm można nabyć za pośrednictwem zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki Euroticket. Niestety obecnie żaden z przewoźników oferujących bilety autokarowe do Anglii w systemie Voyager (Sindbad, Interbus, Polonia Transport) nie ma w swoim rozkładzie jazdy autobusów do Chester, ale za t możemy tam znaleźć autokary do Londynu, Glasgow, Manchesteru, Sheffield, Portsmouth, autobusy Polska York oraz setki innych miejscowości.

Chester jest stolicą hrabstwa Cheshire w Wielkiej Brytanii. Miejscowość liczy sobie prawie osiemdziesiąt tysięcy mieszkańców i jest zlokalizowane przy granicy z Walią. Turystów cieszy bliskość rzeki Dee, dlatego autokary do Chester odjeżdżają z niemal każdego większego miasta w Anglii. Ponadto, miasto przyciąga wszystkich pasjonatów historii, ponieważ zostało założone przez Rzymian ponad dwa tysiące lat temu. Początkowo, nazywano je Devą lub Castra Devaną – stanowiło zaplecze zaopatrzeniowe dla rzymskich wojsk. Gdy tylko cesarstwo upadło, Chester zostało przejęte przez Celtów, a niedługi czas później zajęli je Anglowie i Sasi. Później, pojawili się tutaj Duńczycy. Potem, na początku XI wieku, Chester został przejęty przez Normanów – bogata przeszłość zostawiła ciekawe pamiątki, jak urokliwy damek i katedra, które znajdują się tutaj do dnia dzisiejszego. Autokary do Chester są chętnie rezerwowane, niezależnie od pory roku, ponieważ angielskie krajobrazy atrakcyjne są w letnie popołudnia, jak i zimowe poranki. Oczywiście wiele osób wybiera autobusy do Chester nie ze względu na widoki czy uroki miasta, ale po prostu dlatego, że wybierają się tam do pracy.

Przykładowe trasy na jakich kursują autokary Polska Anglia, w tym autokary do Chester wyglądają następująco:

– Warszawa, Łódź, koło, Konin, Poznań, Świebodzin, Berlin, Dover, Maidstone, Londyn, Chester.

– Suwałki, Augustów, Ełk, Grajewo, Łomża, Ostrołęka, Różan, Pułtusk, Warszawa, Berlin, Dover, Maidstone, Londyn, Chester.

– Giżycko, Ketrzyn, Mrągowo, Biskupiec, Olsztyn, Ostróda, Iława, Nowe Miasto Lubawskie, Brodnica, Toruń, Bydgoszcz, Żnin, Gniezno, Berlin, Dover, Maidstone, Londyn, Chester.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]