Polska – Cambridge

Przewozy autokarowe do Anglii. Autobusy do Cambridge. Transport osób Polska Cambridge. Tanie bilety autokarowe do Cambridge – rezerwacja i  zakup online!

autobusy polska anglia polska autobusy do cambridge w anglii

Przewoźnicy do Anglii, którzy jednocześnie w swojej ofercie maja autobusy do Anglii to firmy Eurobus Eurolines Polska, Sokół, Trans Service, Biacomex Transport oraz Eurotrans. Tanie bilety autokarowe na trasie Polska Anglia Polska, w tym bilety do Cambridge można zarezerwować za pomocą wyszukiwarki Euroticket, umieszczonej na naszej stronie. Niestety na obecną chwilę, żaden przewoźnik do Anglii, który oferuje swoje usługi  w systemie Voyager, nie posiada autokarów do Cambridge.

Cambridge, położone w Wielkiej Brytanii, uznaje się za stolicę hrabstwa Cambridgeshire. Zlokalizowane jest około osiemdziesięciu kilometrów od Londynu, nieopodal rzeki Cam. Znajduje się tutaj jeden z najstarszych angielskich uniwersytetów – Oksford, dlatego co roku przyjeżdża do Cambridge wiele tysięcy studentów. Bilety autokarowe do Cambridge rozprowadzane są przez kilkafirm transportowych kursujących do Anglii, dzięki czemu bez najmniejszego problemu będzie można kupić je w naszym systemie.

Turyści pojawiają się w Cambridge ze względu na King’s Parade, najstarszą ulicę miasta. Osoby, lubiące budynki sakralne, z pewnością zachwycą się King’s College Chapel – kaplicę przy King’s College, której budowę zlecił król Henryk VI w XV wieku. Autokary do Cambridge cieszą się także zainteresowaniem, ze względu na Senate House, czyli budynek w którym odbywały się niegdyś najważniejsze wydarzenia polityczne, a dzisiaj przyznawane są tytuły naukowe. Cambridge gości wszystkich, którzy na własnej skórze chcą odczuć prawdziwie angielską atmosferę.

Przykładowe trasy obsługiwane przez autobusy do Cambridge wyglądają następująco:

– Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Berlin, Dover, Maidstone, Londyn, Cambridge.

– Gdańsk, Tczew, Grudziądz, Świecie, Leszno, Głogów, Lubin, Berlin, Dover, Maidstone, Londyn, Cambridge.

– Warszawa, Łódź, Koło, Konin, Września, Poznań, Świebodzin, Berlin,Dover, Maidstone, Londyn, Cambridge.

[Głosów:5    Średnia:3.2/5]