Polska – Bradford

Przewozy autokarowe do Anglii. Autobusy do Bradford. Transport osób Polska Bradford. Tanie bilety autokarowe do Bradford – rezerwacja i  zakup online!

autobusy do bradford autobusy polska bradford anglia

Ze względu na duże zainteresowanie jakim cieszą się autokary do Anglii, wiele przewoźników oferuje właśnie tanie autobusy na trasie Polska – Anglia – Polska, które zatrzymują się w kilkudziesięciu brytyjskich miejscowościach, w tym także w Bradford. Tanie autobusy do Bradford ma w swojej ofercie wiele linii autokarowych, w tym również tanie linie Sindbad, Interbus Sindbad, Rudnik Tumay, Polonia Transport oraz Eurobus Eurolines Polska, które współpracują z przewoźnikami Eurotrans, Biacomex Transport, Sokół oraz Trans Service. Bilety Sindbad, bilety Interbus oraz bilety Rudnik Tumay do Bradford można nabyć za pośrednictwem wyszukiwarki Voyager zamieszczonej na naszej stronie. Z kolei bilety Eurobus Eurolies do Bradford znajdziemy w wyszukiwarce Voyager, również zamieszczone na naszych stronach.

Autokarem do Bradfrod

Przejeżdżając przez hrabstwo New Yorkshire w Wielkiej Brytanii, nie sposób ominąć miejscowości Bradford. To urokliwe miejsce zachwyca nie tylko krajobrazami, ale także zabytkami, dlatego stanowi świetną alternatywę dla osób zainteresowanych zwiedzaniem zachodniej części Europy, niezależnie od pory roku. Bradford zachwyca pejzażem, niezależnie czy mamy do czynienia z porą letnią czy zimową. Codziennie, przyjeżdżają tutaj busy Bradford, pełne turystów, pragnących odwiedzić katedrę św. Piotra z XV wieku czy neogotycki ratusz z XIX wieku. Nie jest to jednak jedyny atut Bradford – miasto to liczy sobie ponad pięćset tysięcy mieszkańców. Nie można więc powiedzieć, by była to metropolia, jak Londyn, jednak w piątkowy wieczór, będzie można się spotkać się w gronie znajomych. Bilety autokarowe do Bradford cieszą się sporą popularnością wśród Polaków – znajduje się tutaj nawet polska parafia rzymsko-katolicka pw. Matki Bożej Częstochowskiej. Miejsce kultu może więc stanowić małą Polonię, przyciągając więcej rodaków.

Przykładowa trasa na jakiej kursują autokary do Bradford wygląda następująco:

– Sokółka, Czarna Białostocka, Białystok, Zambrów, Ostrów Mazowiecka, Wyszków, Berlin, Dover, Maidstone, Londyn, Bradford.

– Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Słubice, Dover, Maidstone, Coventry, Leicester, Nottingham, Sheffield, Doncaster, Leeds, Bradford.

– Sanok, Krosno, Myślenice, Słubice, Dover, Maidstone, Londyn, Bradford.

[Głosów:1    Średnia:5/5]