Polska – Boston

Przewozy autokarowe do Anglii. Autobusy do Bostonu. Transport osób Polska Boston. Tanie bilety autokarowe do Bostonu – rezerwacja i  zakup online!

tanie autobusy do bostonu w anglii autobusy polska anglia polska

Przewoźnicy oferujący autokary Polska Anglia Polska, równocześnie uwzględniający w swoim rozkładzie jazdy autobusy do Bostonu to m.in.tanie linie autobusowe Sindbad, autobusy Polonia Transport oraz Interbus Sindbad. Bilety Sindbad do Bostonu, ja również bilety Interbus i Polonia Transport można kupić dzięki naszej wyszukiwarce Voyager. Obecne żaden z przewoźników oferujących autokary do Anglii w systemie Euroticket ne ma w swojej ofercie autokarów do Bostonu, co jednak nie oznacza, że stuacja ta nie może się zmienic.

Boston zalicza się do jednego z najstarszych miast na północno – wchodnim terytorium Stanów Zjednoczonych. Miasto założono w latach trzydziestych XVII wieku i stanowi ono stolicę stanu Massachusetts. Jest zamieszkiwane przez prawie sześćset pięćdziesiąt tysięcy mieszkańców, dlatego autokary do Bostonu wyjeżdżają niezwykle często, z różnych części świata. Boston przyciąga wielbicieli historii, ponieważ znajduje się tutaj zabytkowy ratusz oraz słynny Harvard University, najstarsza amerykańska uczelnia, założona w 1636 roku, a więc zaledwie kilka lat po założeniu miasta. Przyjeżdżają tutaj zarówno turyści, jak i osoby, decydujące się na zamieszkanie tutaj na stałe, ponieważ Boston jest potęgą gospodarczą, w dziedzinach ekonomicznych i informatycznych. Bilety autokarowe do Bostonu sprzedają się więc doskonale w różnych zakątkach kraju. Przyjeżdżają tutaj także studenci, ponieważ znajduje się tutaj około pięćdziesięciu uczelni wyższych, przyjmujących sto tysięcy studentów (prawie jedną szóstą, wszystkich mieszkańców miasta).

Przykładowe trasy na jakich kursują autokary do Anglii, które jednocześnie wykonują także kursy do Bostonu wyglądają następująco:

– Elbląg, Malbork, Tczew, Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Nowogard, Szczecin, Słubice, Peterborough, Boston, Lincoln, Scubthorpe, Kingston Upon Hull, Hull.

– Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, gliwice, Słubice, Dover, Maidstone, Luton, Northampton, Kettering,Peterborough, Boston, Lincoln, Scunthorpe, Kingston Upon Hull, Hull.

– Sanok, Krosno, Jasło, Biecz, Gorlice, Grybów, Nowy Sącz, Limanowa, Mszana Dolna, Myślenice, Słubice, Peterborough, Boston, Lincoln, Scubthorpe, Kingston Upon Hull, Hull.

[Głosów:5    Średnia:3.4/5]