Polska – Birmingham

Autobusy Polska – Birmingham

Tanie bilety autokarowe z Polski do Birmingham. Sprzedaż biletów online. Ceny prosto od przewoźników. Tanio, szybko i prosto zarezerwuj swój bilet w kilka minut. Autokary z Polski do Anglii.

KUP BILET AUTOKAROWY W JEDNYM Z DWÓCH SYSTEMÓW SPRZEDAŻY

euroticket voyager

UWAGA: Sprawdź połączenia autokarowe Polska Anglia w dwóch systemach. Porównaj ceny i przewoźników, wybierz najlepszy dla siebie bilet Polska Anglia.

Bilety Euroticket: Agat Anglia, Biacomex, Bis Pol, Deutsche Touring, Ecolines do Anglii, Elabus, EST Lorek, Eurolines, Europa Express, Evatrans, Globtourist, Gromada Transport, Intercars, Orbis Transport, PKS Warmia, Pol Fol, Polmar, Polonia Transport, Superpol, Sokół, Trans Europa, Visitor, Zawadzkie, Globus, Eurobus

Bilety Voyager: Sindabd, Interbus, Bartuś, Nord, Rudnik Tumay, Polonia Transport, Becker Reisen,  Almabus, Bermuda

Autobusy Polska – Birmingham. Birmingham to drugie pod względem wielkości miasto brytyjskie. Usytuowane jest ono w środkowej części kraju i jest ważnym ośrodkiem przemysłowym, kulturalnym i akademickim. Miasto to jest także popularną atrakcją turystyczną, słynącą przede wszystkim z mocno rozbudowanego systemu sieci kanałów wodnych. Jest to także nowoczesne miasto, nad którym górują wysokie, nowoczesne drapacze chmur, pomiędzy które piękne wkomponowane są tereny zielone. W mieście znajduje się także zabytkowa, star część, skupiająca liczne zabytki architektury wiktoriańskiej.

Autokary do Anglii - Birmingham

Infrastruktura zarówno komunikacyjna, jak i usługowa jest tak wysoko rozwinięta, co zapewnia perfekcyjną obsługę wszystkich przybyszy. W zakresie podróżowania z Polski do Birmingham bardzo popularne są przewozy autokarowe, zapewniające dużą dostępność i możliwość realizacji podróży za niską cenę. Aktualnie ofertę transportową w tym zakresie przedstawiają następujące firmy: Polonia Transport, Eurolines Polska, Sindbad oraz Interbus. Po stronie polskiej przewoźnicy obsługują przystanki usytuowane we wszystkich regionach kraju, dowożąc następnie pasażerów do Birmingham, z przystankami pośrednimi w: Luton, Coventry i Manchester, oraz przystankiem docelowym w mieście Liverpool.

Zapraszamy do rezerwacji biletów. Bilety autokarowe do Anglii do Birmingham lub autokary Birmingham Polska w stałej sprzedaży. Płatność przelewem lub kartą kredytową.

[Głosów:7    Średnia:4/5]