Polonia Transport – Anglia

Tanie przewozy autokarowe Polonia Transport – Anglia

Jeśli nie odnalazłeś interesującego Cię połączenia autokarowego w systemie – EUROTICKET, sprawdź wyszukiwarce VOYAGER.

euroticket

Międzynarodowe przewozy autokarowe Polonia Transport wykonują regularne połączenia autokarowe z Polski do Anglii i z Anglii do Polski. Po drodze podróżni mogą wsiadać i wysiadać na licznych przystankach.  Oto przykładowe połączenie tego przewoźnika: Suwałki, Augustów, Ełk, Giżycko, Kętrzyn, Mrągowo, Biskupiec, Słubice, Dover, Maidstone, Londyn, Watford.

Ceny biletów nie są obciążone prowizją – pochodzą prosto od przewoźnika!

Inne możliwości zakupu tanich biletów online:

– busy Sindbad do Anglii,

-autokary międzynarodowe Interbus Polska-Anglia.

-przewozy osób Eurobus Eurolines Anglia i inne.

Symbolem powyższej trasy wykonywanej przez tanie linie autokarowe Polonia Transport jest 05. Długość wykonywanego połączenia z kolei to około 30 godzin ze względu na odległość dzielącą oba miasta docelowe. Za bilet autokarowy online przewoźnika Polonia Transport w tym przypadku przyjdzie nam zapłacić w chwili pisania tego tekstu około 390-430 złotych – w zależności od tego, jaki termin nas interesuje.

Za autokary międzynarodowe Polonia Transport na trasie Polska – Anglia – Polska nie zapłacimy zbyt wiele, w szczególności gdy kupujemy bilet w obie strony – stawka za dwa bilety autokarowe online pojedyncze jest znacznie większa. Istnieje również szereg zniżek, które upoważniają klienta do jeszcze tańszego przejazdu. Ich wykaz jest dostępny każdorazowo pod konkretnym rozkładem jazdy po wybraniu odpowiednich krajów i miast w wyszukiwarce Voyager.

Zniżki, które udostępnia przewoźnik Polonia Transport nie podlegają łączeniu, jednak ich stan na dzień dzisiejszy i tak jest zadowalający. Mamy bowiem bilety autokarowe tańsze o nawet 50% (chodzi tu o przewóz osób nieletnich i zakup dodatkowego miejsca dla jednego pasażera). Dwie sztuki bagażu przypadku tych międzynarodowych przewozów autokarowych do Anglii nie są odpłatne.

[Głosów:1    Średnia:5/5]