PKS Warmia – Anglia

Tanie przewozy autokarowe PKS Warmia – Anglia

PKS Warmia dojeżdża do Anglii z Polski zazwyczaj tylko do Londynu. Kupić jednak można tanie bilety autokarowe tych linii autokarowych poza obręb stolicy Anglii – wtedy jednak  podróżny musi być przygotowany na to, że w Londynie czeka go przesiadka do pojazdów firmy przewozowej National Express.

Ceny biletów nie są obciążone prowizją – pochodzą prosto od przewoźnika!

Jeśli nie odnalazłeś interesującego Cię połączenia autokarowego w systemie Euroticket, koniecznie sprawdź go w drugiej wyszukiwarce – Voyager.

euroticket

Inne możliwości zakupu tanich biletów online:

– przewozy autokarowe międzynarodowe Sindbad Polska – Anglia;

-autokary międzynarodowe Polonia Transport do Anglii;

– busy Eurobus Eurolines Anglia.

Przykładowym połączeniem autokarowym, na które można kupić bilet autokarowy przez internet, jest: Nowy Targ, Rabka-Zdrój, Jordanów, Sucha Beskidzka, Wadowice, Andrychów, Kęty, Oświęcim, Mikołów, Berlin, Dover, Maidstone,  Londyn.

Klienci są bardzo zadowoleni z autokarów międzynarodowych PKS Warmia z Anglii do Polski. Szczególną popularnością cieszą się tanie bilety autokarowe, na które można dobyć liczne zniżki. Jedną z przykładowych form tego typu bonusowania swoich podróżnych jest co piąty bilet za 50% normalnej ceny. Promocja ta dotyczy posiadaczy karty stałego klienta w tych przewozach osób.

Ponadto kolejną dobrą wiadomością dla osób kupujących bilety autobusowe tej firmy jest fakt, że na połączenia PKS Warmia – Anglia można za darmo rezerwować bilety typu OPEN. Czynność ta odbywa się nieodpłatnie z Polski i Niemiec. Wprowadzenie zmiany na bilecie jest jak najbardziej możliwe – wystarczy uiścić odpowiednią kwotę na koncie przewoźnika i zmienić rezerwację. PKS Warmia nalicza opłaty za tego typu działanie wysokości 20 złotych.

Jak każda trasa wielu przewoźników, i ta może być wykonywana przez pojazdy firm partnerskich. Wtedy jednak PKS Warmia – Anglia każdorazowo informuje swoich podróżnych za pomocą tablicy odpowiednio oznaczonej, która znajdować się powinna za przednią szybą busa bądź autokaru do Anglii.

[Głosów:1    Średnia:5/5]