Interbus – Anglia

Tanie przewozy autokarowe Interbus – Anglia

Interbus to firma przewozowa ściśle działająca z liniami autokarowymi Sindbad, toteż ich oferty są do siebie dość podobne. Przewozy osób z Polski do Anglii i z Anglii do Polski to bardzo duży segment ich działalności., a podróżni, którzy kupują ich tanie bilety autokarowe są bardzo liczni.

Ceny biletów nie są obciążone prowizją – pochodzą prosto od przewoźnika!

Jeśli nie odnalazłeś interesującego Cię połączenia autokarowego w systemie Voyager, koniecznie sprawdź go w drugiej wyszukiwarce – Euroticket.

voyager

Inne możliwości zakupu tanich biletów online:

– tanie bilety autokarowe Nord do Anglii;

– przewozy autokarowe międzynarodowe PKS Warmia Polska-Anglia;

– busy Sindbad do Anglii;

-połączenia autokarowe Eurobus Eurolines Anglia.

Oto przykładowe połączenie autokarowe przewoźnika Interbus – Anglia: Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Słubice, Dover, Maidstone, Luton, Preston, Lancaster, Carlisle, Glasgow, Edinburgh, Perth, Dundee, Aberdeen.

Symbolem trasy wyżej opisanej jest 05I, toteż własnie tak mogą być oznakowane międzynarodowe przewozy autokarowe Interbus – Anglia, które dojadą na przystanek, na który wykupicie tanie bilety autokarowe. Jako, że trasa miedzy wszystkimi miejscowościami jest bardzo długa, więc jasnym stwierdzeniem jest, że również czas podróży będzie do niej adekwatny.

Z naszej strony klient nie ponosi żadnych opłat, jedynymi dodatkowymi kwotami, którymi może być obciążony przez przewoźnika są te związane z późniejszymi zmianami wprowadzanymi na kupionym już bilecie. Zmiany te mogą dotyczyć daty wyjazdu i powrotu albo zmiana typu biletu na OPEN. Bilet OPEN w Interbus – Anglia daje możliwość późniejszego wyznaczenia daty powrotu.

[Głosów:3    Średnia:4.3/5]