Busy Polska Anglia

Tanie busy Anglia

Wkrótce wyjeżdżasz do Wielkiej Brytanii i zastanawiasz się jaki sposób dojazdu wybrać? Mamy ofertę idealną dla Ciebie! Proponujemy szybkie i wygodne busy z Polski do Anglii.

Busy Anglia to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i wygodnie dojechać do jednego z brytyjskich miast. W swojej ofercie posiadamy busy do Londynu, jak również oferujemy dowóz do następujących miast: Bognor Regis, Portsmouth, Southampton, Bornemouth, Dover, Ashford, Canterbury, Maidstone, Brighton, Reading, Bristol, Oksford, Birmingham, Luton, Northampton, Coventry, Leicester, Peterborough, Boston, Norwich, Ipswich, Colchester. W razie potrzeby dowozimy również w okolice tych miast. Ważną informacją jest to, że wybierając busy do Anglii nasi Klienci mają gwarancję odbioru i dowozu pod wskazany adres.

W przypadku podróży z Polski do Anglii należy pamiętać że wyjeżdżamy w czwartki o 22.00. Nasi Klienci mogą wyjechać między innymi z: Zamościa, Lublina, Stalowej Woli, Radomia, Łodzi, Kielc, Rzeszowa, Tarnowa, Przemyśla, Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Katowic czy Poznania. Wyjazdy z Anglii realizujemy w niedziele i godzinach porannych.

W ofercie posiadamy także przeprowadzki Polska Anglia. Koszt tej usługi jest ustalany indywidualnie. Nasi Klienci mogą również nadać przesyłki do Anglii. Ceny zaczynają się od 15 funtów i zależą od wielkości i wagi paczki. Oprócz tego przewozimy także korespondencję (5 funtów), gotówkę (5% od przewożonej kwoty), zwierzęta (od 70 do 150 funtów). Oferujemy także realizację zamówień towarów z Polski do UK oraz przewóz odzieży używanej z Anglii.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą jaką są busy Polska Anglia skontaktuj się z nami. Oferujemy tani transport do Anglii, z którego może skorzystać każdy zainteresowany podróżą do Wielkiej Brytanii.

[Głosów:12    Średnia:3.5/5]