Agat – Anglia

Bilety Autokarowe Agat – Anglia Polska

Szybka i prosta rezerwacja biletów autokarowych Agat Polska Anglia. Rezerwuj teraz. Korzystaj ze zniżek i promocji. Zapraszamy. Tanie bilety do Londynu.

UWAGA: Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego połączenia autokarowego Polska Anglia w wyszukiwarce EUROTICKET sprawdź kursy innych przewoźników w systemie VOYAGER.

euroticket

Firma Agat to polski przewoźnik, oferujący krajowe i zagraniczne połączenia autokarowe. Działa on na rynku polskim od 1992 roku, dzięki czemu aktualnie posiada on bogate doświadczenie i wysoki poziom zaufania klientów. Powstanie tego przewoźnika zbiegło się z momentem znacznego wzrostu zapotrzebowania na tego typu usługi w Polsce.

Siedziba firmy Agat zlokalizowana jest w Kraśniku, zaś jego odziały dodatkowo w Puławach, Tarnobrzegu, Lubartowie, Lublinie i Ostrowcu Świętokrzyskim. Głównym celem działania firmy jest oferowanie klientom wysokiej jakości usługi transportowe, zapewniające bezpieczeństwo, wygodę i komfort podróżowania. Zapraszamy do zakupu biletów. Rezerwacja biletów autokarowych do Anglii on line.

Przewozy autokarowe międzynarodowe z Polski do Anglii to między innymi:

Agat Autokary do Anglii
Ecolines Autobusy do Anglii
Nord Autobusy do Anglii
Sindbad Bilety Autokarowe Anglia

Autokary Agat systematycznie dopasowują swoją ofertę do potrzeb klientów, odnawiają posiadany tabor autokarowy, a także szkolą swój personel. Początkowo firma Agat skupiła się na organizowaniu wyłącznie połączeń autokarowych z Polski do Włoch. Z czasem oferta ta zdecydowanie rozszerzyła się i obecnie obejmuje następujące kraje europejskie: Włochy, Francję, Niemcy, Anglię, Belgię, Holandię, Luksemburg, Danię, Austrię, Szwajcarię i Grecję. Jednym z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych kierunków jest Wielka Brytania. Kraj ten usytuowany jest w północno zachodniej części Europy i stanowi dla Polaków ważny cel wypraw zarobkowych.

Połączenia obsługiwane przez firmę Agat z Polski do Anglii realizowane są najczęściej z wykorzystaniem przeprawy promowej, rzadziej zaś z przejazdu pod Kanałem La Manche. Przystanki pośrednie po stronie polskiej usytuowane zostały m.in. w następujących miastach: Białystok, Bytom, Częstochowa, Gliwice, Janów Lubelski, Katowice, Kielce, Kraków, Kraśnik, Lublin, Łomża, Nowy Sącz, Opole, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Tarnów, Warszawa, Wrocław, Zamość, czy Żory. Z powyższych, nawet tych niewielkich miasteczek, dojechać można bezpośrednio do następujących miast angielskich: Bristol, Cardiff, Guildford, Londyn, Maidstone, Newport, Portsmouth, Southampton, a także Swindon.

[Głosów:4    Średnia:4.8/5]